Hotel przyjaznymałym zwierzętom

Zobacz najnowszeinformacje

Rodzaje Wesel

Hotel HP Park Poznań proponuje Państwu wesele w 4 stylach do wyboru:

  • WESELE TRADYCYJNE do 120 osób - od 190 PLN z Vat /1 os.

Polska tradycja i gościnność to cechy wesela w stylu tradycyjnym. To uroczystość z rozbudowanym menu, tradycyjnymi, polskimi daniami oraz tańcami do “białego rana”.

 WESELE MODERN STYLE do 300 osób - cena ustalana indywidualnie

Dla osób chcących połączyć tradycję z nowoczesnymi trendami, proponujemy kilkuetapową uroczystość. Gości można podzielić na 3 grupy zapraszane na poszczególne przyjęcia: (pierwsza grupa - styl koktajlowy, druga grupa - uroczysty obiad,
3 grupa - wieczorna zabawa połączona z tańcami). Połączenie tych form daje możliwość udziału w uroczystości weselnej nie tylko większej liczby osób, ale także podziału Gości na rodzinę bliższą i dalszą, na przyjaciół i znajomych.

  • MINI WESELE do 40 osób - cena od 150 PLN z Vat/ 1 os.

Mini-przyjęcie weselne to nieco skromniejsza, jednak tak samo uroczysta forma organizowana głównie dla najbliższej rodziny. Mini wesele to uroczysty obiad, trwający ok. 4 godzin.

  • WESELE KOKTAJLOWE do 200 osób - cena od 140 PLN z Vat/ 1 os.

Uroczystość oparta na swobodnym poruszaniu się Gości po sali restauracyjnej i tarasach, korzystających z bufetów z zakąskami i napojami, trwająca 5-6 godzin. Taki sposób świętowania jest formą bardziej towarzyską i umożliwiającą zaproszenie większej liczby Gości niż w przypadku wesela tradycyjnego.

Zapraszamy również do zapoznania się z propozycją dodatkowych atrakcji podczas wesela oraz z opcją tzw. PRZYJĘCIE ALL INCLUSIVE

REZERWUJ TERMIN JUŻ TERAZ!

Hotel HP Park Poznań
restauracja.poznan@hotelepark.pl
tel. 61 874 11 54

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij