Hotel przyjaznymałym zwierzętom

Zobacz najnowszeinformacje

Szef Kuchni

Szefem Kuchni Restauracji Panorama w Hotelu HP Park jest Dominik Brodziak - przedstawiciel młodego pokolenia polskich mistrzów kuchni. W swej pracy zawodowej koncentruje się na tworzeniu nowych, wykwintnych dań opartych na niezwykłym połączeniu świeżych, sezonowych i regionalnych produktów.

Swój kunszt zawodowy potwierdził zdobywając liczne nagrody w konkursach kulinarnych na arenie polskiej, jak i międzynarodowej.
Zdobył: I miejsce w konkursie Profesjonalista Roku 2001, I miejsce Kulinarny Puchar Polski 2001, reprezentant Polski w Culinary Word Cup Luxemburg 2002.

Jako pierwszy w historii Polski brał udział w najbardziej prestiżowym konkursie kulinarnym na świecie Bocuse d/Or Europe 2008,
w styczniu 2011 był trenerem naszej reprezentacji w tym wyjątkowym konkursie.

Obecnie kieruje zespołem kucharzy w restauracji Panorama w Hotelu Park w Poznaniu, dzięki niemu może rozpieszczać podniebienia swoich gości. Dzięki swej pasji i doświadczeniu udało mu się wyszkolić wielu znakomitych kucharzy, którzy podobnie jak on, odnoszą liczne sukcesy zawodowe. Dzięki niezwykłej staranności przygotowania oraz wykorzystaniu najlepszych  produktów , dania "stworzone" przez Dominika, to prawdziwe mistrzostwo sztuki kulinarnej oraz gwarancja niezwykłych doznań dla każdego smakosza.

Zapraszamy do Restauracji Panorama Hotelu HP Park. Zjesz tu pyszny obiad lub wikwintną kolację z widokiem na Maltę!

Więcej na temat kunsztu kulinarnego naszego Mistrza Kuchni możecie przeczytać na stronach Miasta Poznania
ww.poznan.travel/pl/r/gdzie-zjesc/domnik-brodziak-obiad-nad-malta

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij