Hotel przyjaznymałym zwierzętom

Zobacz najnowszeinformacje

Restauracja

Słoneczne refleksy na powierzchni jeziora Malta, bezkresny błękit nieba i ocean zieleni za oknami przeszklonej sali - to właśnie widok z Restauracji Panorama Hotelu HP Park w Poznaniu (140 miejsc).

Restauracja Panorama to w pełni klimatyzowany, przestronny lokal przystosowany na potrzeby kameralnych spotkań jak i wystawnych bankietów. Od wiosny do jesieni Goście mogą korzystać z letniego tarasu, z którego rozciąga się piękny widok na jezioro Malta. To idealne miejsce na romantyczne kolacje jak i rodzinne obiady czy lunche biznesowe.

Organizujemy:

W stałej ofercie restauracji Hotelu HP PARK w Poznaniu znajdziecie Państwo dania kuchni polskiej i europejskiej. Restauracja Panorama serwuje m.in. dania, którym przyznano Certyfikat Dzidzictwa Kulinarnego Wielkopolska.

Naszym znakiem firmowym jest wykorzystanie wyłącznie świeżych produktów i wykonanie każdego dania od podstaw w oparciu o najlepsze tradycje kulinarne. 

​Zarezerwuj stolik już teraz: 

Kontakt
Hotel HP Park Poznań
ul. abpa A. Baraniaka 77, 61-131 Poznań
tel. 61 874 11 00

​Masz pytania, potrzebujesz oferty? Napisz na adres:
restauracja.poznan@hotelepark.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij