Hotel przyjaznymałym zwierzętom

Zobacz najnowszeinformacje

Malta

JEZIORO MALTA

Niedaleko centrum, we wschodniej części Poznania, znajdują się ulubione tereny rekreacyjne mieszkańców tego wyjątkowego miasta. Ich centrum stanowi Jezioro Maltańskie, sztuczny zbiornik wodny powstały w 1952 roku ze spiętrzenia wód rzeki Cybiny.

Bogate zasoby przyrodnicze, urocze zakątki, rozbudowana baza gastronomiczna oraz profesjonalnie przygotowane do uprawiania rozmaitych dyscyplin sportowych zaplecze techniczne, składają się na niezwykle urozmaiconą i adresowaną do różnych grup turystów ofertę wypoczynku.

Ta umieszczona w centrum ruchliwej metropolii „wyspa” każdego dnia przyciąga zarówno osoby lubiące aktywnie spędzać czas: rowerzystów, miłośników sportów wodnych, jak i tych, którym potrzeba odrobiny wytchnienia.

TOR REGATOWY MALTA

Tor regatowy wraz zapleczem technicznym jest jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów na świecie. Dzięki doskonałej lokalizacji (w samym centrum Poznania) wszystkie imprezy odbywające się na torze regatowym przyciągają tłumy miłośników zawodów sportowych i nie tylko. Dla mieszkańców Poznania okolice Toru Regatowego Malta stały się ulubionym miejscem spędzania wolnego czasu przez mieszkańców Poznania i okolic.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij