Hotel przyjaznymałym zwierzętom

Zobacz najnowszeinformacje

Konferencje

Hotelu HP Park to biznesowy hotel w centrum Poznania. Organizacja konferencji, szkoleń, eventów integracyjnych oraz rozmów rekrutacyjnych to nasza specjalność.

Do dyspozycji Państwa są 4 klimatyzowane sale konferencyjne z profesjonalnym wyposażeniem, w których organizowane są udane szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe czy rozmowy rekrutacyjne. Uczesnikom konferencji zapewniamy wyśmienity catering. Menu przygotowane jest z najwyższej jakości produktów, serwowanych w elegancki sposób, co zadowali najbardziej wymagających Gości. Uczesnicy szkoleń i konferencji mogą korzystać z urozmaiconych przerw kawowych, lunchy i kolacji serwowanych lub podawanych w formie bufetów.

Organizując konferencję i szkolenie w Hotelu HP Park otrzymujecie Państwo

  • Ofertę dopasowaną do oczekiwań i potrzeb każdego typu firm - zarówno dużych przedsiębiorstw jak i kameralnych biznesów.
  • Profesjonalne doradztwo i stałą opiekę oraz gwarancję atrakcyjnych cen
  • Bezpłatny internet Wi-Fi 40 MBPS
  • Dostęp do parkingu hotelowego
  • Zniżki na noclegi dla uczesników konferencji
  • Dogodną i wyjątkową lokalizację hotelu - nad Jeziorem Malta, w ciszy i spokoju, a jednocześnie prawie w centrum Poznania

Zapraszamy do kontaktu i rezerwowania terminów Państwa konferencji

Hotel HP Park
ul. abpa A. Baraniaka 77, P-ń
tel. 61 874 11 59, 55
hppoznan@hotelepark.pl

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij